TAISYMAS

Mūsų firmoje taisomi įvairūs elektros varikliai, generatoriai ir transformatoriai, vėjo jėgainių ir hidrojėgainių generatoriai, autobusų ir krovininių automobilių stabdžiai (telma), taip pat elektros ritės, magnetai, movos ir stabdžiai. Atliekamas elektros įrankių remontas, taisomi namų ūkio prietaisai.

Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be elektros. Tiesiogine to žodžio prasme – ji yra mūsų civilizacijos varomoji jėga. Pramonė, žemės ūkis ir net kasdieninė buitis neįsivaizduojama be įrenginių, kurių pagrindinė dalis – elektros variklis. Varikliai suka stakles ir konvejerius, kavamales ir dulkių siurblius – ir neišvengiamai kartais sugenda. Tuomet tenka spręsti klausimą – pirkti naują variklį ar remontuoti sugedusį.

Be abejo, visų pirma viskas priklauso nuo to, koks prietaisas ir koks variklis. Tikrai yra ir tokių, kurių remontuoti paprasčiausiai neapsimoka. Tai ypač pasakytina apie pigius, „vienkartinius“, prastos kokybės buities prietaisus, kuriems naudojamos nekokybiškos žaliavos, o surinkimas – tam kartui, kad tik veiktų. Tačiau net ir tokius kartais labiau apsimoka remontuoti. Tuo tarpu sugedus rimtesniam prietaisui, įrankiui ar gamybiniam įrenginiui, kur kas dažniau variklį labiau verta remontuoti nei pirkti naują. Visų pirma, varikliai nėra ta prekė, kurią galima lengvai nusipirkti tiesiog užėjus į prekybos centrą. Greičiausiai tektų įdėti nemažai pastangų, kol rastumėte tai, ko reikia, galbūt jį tektų užsakinėti, laukti, kol bus atgabentas ir t.t. Kartais tai gali trukti ne dieną ir net ne savaitę. Dažniausiai tokios prabangos sau leisti negalima, ypač jei variklis suka gamybinius įrenginius, stakles ar pan. Kiekviena prastovos minutė – nuostolis. Laukti naujo variklio ištisas dienas ar savaites – pernelyg didelė prabanga.  Jau nekalbant apie tai, kad sugedusį variklį reikės išmontuoti, įdėti naują, išbandyti. Suremontuoti sugedusį variklį dažniausiai yra bent dvigubai pigiau negu pirkti naują. Tačiau net jei variklio remonto kaina būtų tokia pati, kaip ir naujo, remontuodami senąjį sutaupytumėte laiko.  

Atliktiems darbams 
suteikiama 6 mėn. garantija.